samsung galaxy s8 kılıf

En Son Samsung Galaxy S8 Ve Galaxy S8 Plus Sızıntıları!Nisan ayında çıkması beklenen Samsung'un amiral gemileri Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8'e ait resmi kılıflar sızdırıldı. Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note7 Değişim Programını eski ve yeni tüm seri Galaxy Note7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenledi. Incipio'nun Offgrid adı verilen şarjlı kılıf three.700 mAh pil ile birlikte geliyor.Böylece Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge‘in kullanım süresi ikiye katlanıyor.


Galaxy S8 Plus için hazır aksesuar ile cihazın neye benzeyeceğini eksik biraz tahmin etmemiz mümkün. Samsung Galaxy S7 Edge modelinde edge ekranına kısayollar veya hızlı araçlar eklenerek işlevleri hızlı ve kullanışlı hale getiriyor. Ayryca biraz görüntüler y?y?ynda konu?mak gerekirse, Galaxy S8'de çift arka kameranyn görünmedi?ini belirtelim.


Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Modellerine Ait Orijinal Kılıflar Ortaya Çıktı! Galaxy S8'in solunda yer alacak olan tuşlar, güç ve ses açıp kapatmak için olacak. Deri kaplama ve sağlam bir kapak olan Encase gerçekten bir cüzdan gibi kullanılabilir, ancak kredi kartı konulacak yeri yok.


Galaxy S8+ Plus Modelinde three.500mAh kapasitesinde bir batarya olacağı, standart olan galaxy s8'de ise three.000mAh büyüklikte bir pil olması bekleniyor. Amerikan Speck firmasına ait olduğu anlaşılan kılıfın içerisindeki Galaxy S8 oldukça şık bir görüntüye sahip.


Yeni kol PREMİUM Hibrit Zırh PDA ve Pc yeni Galaxy S eight için sağlamlık ve koruma vermek için Nillkin marka tarafından yapılmış. Bu ürün için özür dileyen Samsung kendisini yeni amiral gemisinde yer alacak özellik ile affettirmeye çalışacak. Galaxy S7 Quad HD five,1 İnç 577 PPI piksel yoğunluğu olan ekranıyla oyun oynarken, video izlerken ve standard kullanımda canlı ve net bir görüntü vererek kullanıcıları memnun etmesi bekleniyor.


Geçtiğimiz günlerde bünyelerinde three,250 mAh ve three,750 mAh kapasitesinde batarya taşıyacağı söylenen five.7-inç ekranlı Galaxy S8 ve six.three-inç ekranlı Galaxy S8 Plus, bu açıdan three,000 mAh'lık Galaxy S7 ve 3,600 mAh'lık Galaxy S7 Edge'yi geride bırakacak ve çok yüksek ihtimalle 4GB RAM / 64 GB ve 6GB RAM / 128GB depolama kombinasyonları ile satışa çıkacak.


Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı'na katılmalarını talep ediyor. Galaxy S8'in silüeti Galaxy S7 ve S6 varyasyonlarından biraz daha geniş gibi görünüyor. Daha önce çıkardığı Galaxy ve Note modelleri ile herkesin favorisi haline gelen Samsung, batarya kısmında yaşadığı sorunlar nedeniyle ciddi bir prestij kaybına uğramıştı.


Galaxy S7'nin five.two inç, Galaxy S7 Plus modelinin ile six inç ekran boyutuna sahip olacağı düşünülüyor. Şu an Slash Leaks tarafınca yayınlanan yeni bir sızıntı ile Galaxy S8 modelinin beyaz bir ön rengiyle geleceği görülüyor. Hem Galaxy S8 hem de Galaxy S8 Plus kılıfının sağ alt kısmında bir S-Pen boşluğu yer alıyor.


Galaxy S8'in özellikleri ile ön plana çıkacak bir telefon olacağı Note7'nin üretiminin durması ve satıştan çekilmesinden sonra kesinleşmişti. Dikkatlice oku Bu yazim yillarin Samsung urunleri elinde uzunca certain gecmis ve halen gecmekte olan bir kullanici var.


Büyük ekranlı telefonlar arasında en popüler modellerden biri olan Samsung Galaxy Note 5 için en sağlam ten kılıfı bu yüzden bir araya getirdik. Telefon ile alakalı bir yeni sızıntı samsung galaxy s8 plus kılıf ise akıllı telefonlar için kılıf üreten Spigen markası tarafınca Galaxy S8 kılıfı oldu.


Özellikle üst model olacak ve standart modeline göre birçok ek özellik getirecek 6,two inçlik Galaxy S8 Plus modeli oldukça dikkat çekiyor. Son olarak da, Galaxy S8 modeli için hazırlandığı iddiası ile iki farklı kılıf görseli ortaya atıldı. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Samsung Galaxy Note 7'ye sahip olan kişilerin, bu cihazlarını ABD girişli, çıkışlı ya da ülke içindeki uçuşlara üstlerinde, kabin veya regular bagajlarında sokamayacakları bildirildi.


Galaxy S8 Plus'ın alt tarafında hoparlör three.5 mm kulaklık girişi yer almasının yanısıra S kalem için açıklık görünüyor. Samsung yeni nesil tepe modelini şubat sonunda düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde resmen duyuracak. Galaxy S8, bu tamamen yenilenen tasarımdan ilk yararlanacak olan model, bu yüzden alıştığımızdan farklı bir şey bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *